Zapisując się na niniejszy newsletter będziesz otrzymywać informacje o aktualnych wydarzeniach i atrakcjach organizowanych przez Thermaleo Plus oraz w budynkach zarządzanych przez Thermaleo Plus .

Informujemy, że:

  • Administratorem Danych jest Thermaleo Plus Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bartoszewicza 3/30, 00-337 Warszawa, tel. 18 540 04 00. Spółka prowadzi operację przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu należytej i prawidłowej obsługi wysyłki elektronicznego newslettera, a także prawnie usprawiedliwionego celu na podstawie art.23 ust.1 pkt 3 oraz art. 23 ust.1 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.).
  • Zapis na newsletter jest dobrowolny i w każdym czasie przysługuje prawo do rezygnacji z subskrypcji. W tym celu należy wysłać rezygnację na adres newsletter@thermaleo.pl lub dokonać rezygnacji poprzez link znajdujący się w stopce newslettera.
  • Udzielenie zgody jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji usługi. Udzielona zgoda w każdym czasie może być odwołana poprzez kontakt:  marketing@thermaleo.pl
  • Bez Pani/Pana zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.).
  • Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania poprzez kontakt: marketing@thermaleo.pl
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

 

Strona wykorzystuje pliki cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem