SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy
  • benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna, karta rabatowa)
  • możliwość budowania doświadczeń zawodowych w prężnie rozwijającym się Resorcie
  • szkolenia i nowoczesne narzędzia pracy

Co będzie należało do Twoich zadań?

  • Samodzielne prowadzenie pełnej obsługi kadrowo-płacowej dla grupy pracowników
  • Kontrola poprawności planowania i rozliczania czasu pracy
  • Przygotowywanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych
  • Koordynowanie procesu wdrożenia nowych pracowników
  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Aktywna współpraca ze szkołami średnimi oraz uczelniami
  • Koordynowanie programów praktyk i staży
  • Odpowiedzialność za obszar szkoleń realizowanych przez firmy zewnętrzne

Jakich kandydatów szukamy?

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość prawa pracy, przepisów dot. ubezpieczeń społecznych i umiejętność praktycznego ich wykorzystania
  • Praktyczna wiedza z zakresu naliczania wynagrodzeń
  • Praktyczna znajomość programu Optima
  • Poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania, proaktywne podejście do rozwiązywania problemów, elastyczność w działaniu
  • Umiejętność samodzielnej pracy i ustalania priorytetów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Doświadczenie w miękkim HR lub chęć rozwoju w tym obszarze

ASYSTENT DS. PERSONALNYCH

Oferujemy:

  • benefity pozapłacowe
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • profesjonalny i zgrany Zespół
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie

Zadania:

  • prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej dla grupy pracowników (po odpowiednim przeszkoleniu i wdrożeniu w obowiązki)
  • kontrola poprawności planowania i rozliczania czasu pracy
  • przygotowywanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych
  • koordynowanie procesu wdrożenia nowych pracowników
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • aktywna współpraca ze szkołami średnimi oraz uczelniami
  • koordynowanie programów praktyk i staży

Wymagania:

  • chęć rozwoju i nauki w obszarze HR
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • znajomość prawa pracy (mile widziani absolwenci lub studenci 4-5 roku studiów zaocznych prawa pracy)
  • poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania, proaktywne podejście do rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj

Zrozumiałem