Projekt Zakład Przyrodoleczniczy zakłada stworzenie nowoczesnego i w pełni wyposażonego centrum rehabilitacyjno- leczniczego. Na przestrzeni 7000 m² usytuowanych na dwóch poziomach do dyspozycji gości oddane zostaną gabinety lekarskie oraz profesjonalne i komfortowe sale zabiegowe których liczba i standard umożliwi przeprowadzanie 200 zabiegów w tym samym czasie.

W Zakładzie będą znajdowały się także baseny dostosowane zarówno do zabiegów terapii wodnej jak również do rekreacji. Do dyspozycji gości będą również nowoczesne solaria jak również stanowiska inhalacyjne oraz gabinety masażu. Po zabiegach kuracjusze będą mogli odpocząć na przeszklonej werandzie widokowej oraz delektować się sokami i przekąskami witaminowymi.

O wygodę kuracjuszy będzie dbać miła i profesjonalna obsługa. Zakład Przyrodo- Leczniczy będzie świadczył usługi zarówno dla pacjentów NFZ jak również dla klientów komercyjnych.

Spółka Thermaleo planuje kapitalny remont i ponowne otwarcie Sanatorium Hutnik. Projekt zakłada zmianę dotychczasowego wyglądu budynku i nadanie mu nowoczesnej i współczesnej formy przy zachowaniu regionalnej specyfiki architektonicznej.

Ma być to obiekt o czterogwiazdkowym standardzie w którym przygotowane zostanie centrum biznesowe z dużymi i nowoczesnymi salami konferencyjnymi.

Najnowszym projektem Spółki Thermaleo jest otwarcie hotelu w Jaworkach, który zlokalizowany będzie w sercu Pienin, na granicy rezerwatu Biała Woda i Pienińskiego Parku Narodowego. Hotel, poza 70 miejscami noclegowymi, oferował będzie także ogromy taras, SPA, fitness club, restaurację i bar, dyskotekę oraz miejsce na organizację spotkań biznesowych i konferencji.

Obiekt swoją ofertą stanowił będzie połączenie ze Stadniną Koni RAJD jako miejsce idealne do powiązania wypoczynku z możliwościami Stadniny – grill dla większych grup, kuligi, zielone klasy, hipoterapia, jazda konna.

Dodatkowo, hotel stanowił będzie idealną propozycję dla osób, które szukają miejsca, gdzie mogliby przyjechać razem z koniem. Usytuowana tuż obok hotelu stadnina oferuje dla gości Pensjonat dla koni. Dodatkowym atutem hotelu będzie możliwość organizacji firmowych szkoleń, spotkań i wyjazdów integracyjnych. Ponadto obiekt zostanie specjalnie zaadaptowany do możliwości organizacji wesel i uroczystości rodzinnych do 150 osób.

Hotel, pomimo iż otwarty na łonie natury, stanowił będzie połączenie ze wszystkimi pozostałymi obiektami Grupy, tak więc wszyscy goście hotelu będą mogli korzystać z tych samych benefitów, które oferuje Grupa.

Strona wykorzystuje pliki cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem